Paslaugos

Krovinių
pervežimas

Krovinių
ekspedijavimas

Maršrutai

Pasirinkite kryptį iš:

Vertybės

Profesionalumas

Jau daugelį metų įmonės darbuotojai dirba tarptautinių pervežimų srityje. Esame gerai susipažinę su vidaus ir tarptautinės teisės aktais, reglamentuojančiais krovinių pervežimą keliais tarptautiniais maršrutais, taip pat su krovinių gabenimo per įvairias valstybes ypatumais.

Prisitaikymas prie naujovių

Stengiamės pirmieji sužinoti apie naujoves pervežimų srityje ir panaudoti jas savo veikloje. Visada esame pasirengę pasidalinti svarbiomis transporto, muitinės procedūrų bei kt. naujienomis su partneriais. Esame lanksti įmonė ir operatyviai prisitaikome prie naujų verslo sąlygų.

Sąžiningumas

Transporto versle daug reiškia žodžiu sudaryti susitarimai, todėl visada jų laikomės, taip pat kaip ir raštu suderintų susitarimų.

Kainų ir atsiskaitymų politika

Ir užsakovams, ir vežėjams stengiames pasiūlyti labiausiai juos tenkinančias kainas. Vežėjui, dirbančiam su ekspedicines paslaugas teikiančia įmone, ypatingai svarbu yra savalaikis atsiskaitymas už transporto paslaugas. Su vežėjais visada atsiskaitome sutartais terminais.

Geranoriškumas

Susidarius probleminei situacijai, pirmiau stengiamės išsiaiškinti visas aplinkybes. Nuostolių atlyginimo reikalaujame, tik esant rimtam pagrindui;
Jeigu negalime pasiūlyti Jums reikalingo krovinio ar transporto priemonės, pasistengsime patarti, į kokią kitą įmonę Jums reikėtų kreiptis.

Aiškios transportavimo sąlygos

Visada išsiaiškiname kliento pageidavimus krovinio transportavimui, kiekvieno krovinio pervežimo ypatumus dėl transporto priemonės rūšies, krovinio tvirtinimo reikalavimų, tranzito šalių, pristatymo terminų, krovinio dokumentacijos bei muitinės formalumų. Tiksliai nurodome atsiskaitymų sąlygas, kokiais atvejais bus mokamos prastovos, kokios papildomos išlaidos bus atlygintos ir pan.

Perspektyva

Stengiamės dirbti taip, kad pervežimo užsakovas, užsakęs transporto paslaugas, ir vežėjas, vežęs mūsų ekspedijuojamą krovinį, liktų patenkinti mūsų darbu, ir kreiptųsi į mus dar ir dar kartą.

Apie mus

Inter Viam” – įmonė, teikianti transporto-ekspedicines paslaugas, įkurta 1996 m. Įmonė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos “Linava” narys.

Verslas prasidėjo nuo ekspedicinių paslaugų teikimo ir trijų darbuotojų, o šiandien įmonė turi nuosavą transporto parką, bendradarbiauja su kitomis patikimomis transporto įmonėmis, turi didelę patirtį transporto versle, patikimus pervežimo užsakovus ir kvalifikuotą darbuotojų kolektyvą.

Mūsų veikla yra apdrausta vežėjo civilinės atsakomybės ir ekspeditoriaus atsakomybės draudimu.

Mes stengiamės teikti kokybiškas transporto paslaugas, visada siekiame pateisinti kliento lūkesčius. Per ilgus darbo metus įmonės darbuotojai ne kartą įrodė, kad esame patikimi verslo partneriai.

Mūsų komanda

Ana Župinas
Ekspedicijos direktorė

Tel. +370 5 2617104
Mob. +370 698 04305

Vaiva Mažeikienė
Transporto direktorė

Tel. +370 5 2618034
Mob. +370 698 04306

Asta Griškėnaitė
Vadybininkė

Tel. +370 5 2611629
Mob. +370 614 99700

Eglė Grinkutė
Vyr. finansininkė

Tel. +370 5 2611629
Mob. +370 687 36583

Kontaktai

Lukiškių g. 5-505, LT-01108 Vilnius, Lietuva

Telefonas: +370 5 261 1629

via@interviam.lt